• image 1
  • image 6

Naše třídy - Aktuality

Povinnost nošení roušek

Od čtvrtka 10. září nastává povinnost nošení roušek ve všech vnitřních prostorách. Žádáme rodiče, aby při vstupu do šatny měli zakryté dýchací cesty ochrannými pomůckami.
                                                                                                     vedení školy

ŠKOLNÍ POKLADNA

Školní  pokladna
S ohledem na nový školní rok je nezbytné, aby rodiče překontrolovali stav účtu svých dětí ve školní pokladně. Minimální disponibilní kredit každého žáka na počátku školního roku musí být 1000,-Kč, proto prosíme o jeho doplnění.

UPOZORNĚNÍ

V závislosti na aktuální epidemiologické situaci a na doporučení MŠMT rušíme podzimní kurz bruslení .

PRVNÍ DEN V MŠ

Naše třídy

stranka-berusky-18
Třída - Berušky (děti 2 -3 let)