BERUŠKY

• skupina předškolních dětí
  • paní učitelky: Roupcová Eva, Bc. Šteflová Eliška

Během roku budeme neustále opakovat a vštěpovat základy správného chování, hygienická pravidla, správné stolování, zdokonalování sebeobsluhy. Budeme využívat pracovní sešity k rozvíjení grafomotoriky. Zaměříme se na posílení vědomostí v jednotlivých blocích, rozvoj smyslů, komunikace a řečových projevů. Též respektování jedince jako rovnocenného partnera bude pro nás prioritou. Budeme všemožně podporovat duševní pohodu našich dětí.

Co má umět předškolák?

Odpověď nabízí speciální pedagog z pedagogicko-psychologické poradny. V posledních letech stoupá procento dětí s odkladem povinné školní docházky (OŠD). Odklad bývá odborníky doporučován ...

JAK TO U NÁS VYPADÁ

MŠ Nová Včelnice- třída Berušky - učebna naše děti milují zvířátka MŠ Nová Včelnice - třída Berušky - šatna MŠ Nová Včelnice - umývárna MŠ Nová Včelnice - třída Berušek - pohled na WC