MOTÝLCI

• skupina nejmladších dětí
  • paní učitelky: Šebestová Lenka, DiS., Dana Dvořáková
V první třídě se zaměřujeme na adaptaci nově příchozích dětí, orientaci v novém prostředí, na sebeobsluhu a hygienu těch nejmenších. Snažíme se vytvořit podnětné a tolerantní prostředí k rozvoji osobnosti dítěte ve všech integračních oblastech, založené na přímých zážitcích, s ohledem k dětské zvídavosti, na vyváženosti spontánních a řízených činností a to individuálně, v menších i větších skupinách. Jde nám hlavně o spokojenost dětí, ale i rodičů.

JAK TO U NÁS VYPADÁ