Projekty EU

Od 1.9.2023 se naše škola zapojila do výzvy Šablony pro MŠ a ZŠ v rámci Operačního programu Jana Amose Komenského.

Projekt Mediální vzdělávání v MŠ Nová Včelnice bude trvat dva roky a na jeho realizaci obdržíme 572 527,- Kč.

Projekt je zaměřen na následující témata:  personální podpora MŠ -  školní asistentka, vzdělávání ped. pracovníků MŠ, inovativní vzdělávání dětí v MŠ a odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v MŠ

Podporováno Evropskou unií

Od 1.10.2017 realizuje naše škola projekt INKLUZE V MŠ. Projekt je zpracován na základě výzvy 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování - šablony pro MŠ a ZŠ pro méně rozvinutý region a je součástí operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt bude trvat dva roky a na jeho realizaci obdržíme 390 712,- Kč.

Cílem projektu je personální podpora MŠ - školní asistent, vzdělávání ped. pracovníků MŠ - inkluze a specifika práce pedagoga s dvouletými dětmi v MŠ.